Snygg och slitstark 0, 19 mm engångshandske i nitril för mångsidigt arbete. Lång manschett för utökat skydd. Lämplig för hantering av livsmedel. Latexfri för minskad risk för allergier. Skydd mot virus. Touchscreenfunktion - du behöver inte ta av dig handskarna när du använder din smartphone. 50 st/box. 10 boxar/kartong.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 336,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 12 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. III |
| Ursprungsland | TH |
| Storlek | 7 - 12 |
| Längd | 290 mm |
| Förpackning | 1 st |
| Vikt | 0.000 kg |
| Kartong vikt | 8.326 kg |
| Certifikat | FDA compliant material |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 187,00 kr
Från 90,00 kr
Från 230,00 kr
Från 140,00 kr
Från 78,00 kr
Från 190,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |