En mjuk och elastisk, flockad kemikalieskyddshandske 0,68 mm av naturgummi och neopren, designad för allroundarbete. Den är extra lång för bättre skydd och har ett diamantmönster för ett säkert grepp. Handsken ger en hög skyddsnivå och är godkänd för hantering av livsmedel.
| Antal | 6 |
|---|---|
| Pris/st | 145,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. III |
| Ursprungsland | MY |
| Storlek | 8 - 11 |
| Längd | 410 mm |
| Förpackning | 6 st |
| Vikt | 0.199 kg |
| Bunt vikt | 1.195 kg |
| Kartong vikt | 12.608 kg |
| Certifikat | Latex |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 808,00 kr
Från 189,00 kr
Från 558,00 kr
Från 41,60 kr
Från 170,00 kr
Från 129,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |