En mjuk, lätt flockad handske för synliga skyddade händer. 0,7 mm naturgummi/neopren med diamantmönster för bra grepp. Godkänd för hantering av livsmedel. Handsken är olje- och fettbeständig, bekväm, hållbar och flexibel.
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 38,50 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 6 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. III |
| Ursprungsland | LK |
| Storlek | 6 - 11 |
| Längd | 320 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.125 kg |
| Bunt vikt | 1.501 kg |
| Kartong vikt | 15.001 kg |
| Certifikat | Latex |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 808,00 kr
Från 189,00 kr
Från 558,00 kr
Från 170,00 kr
Från 41,60 kr
Från 129,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |