En säker, superlång PVC-handske 0,3 mm med sandig yta för ett bra grepp. Handsken skyddar mot kemikalier och förblir mjuk i kalla förhållanden. Ftalatfri.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 242,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. III |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 7 - 11 |
| Längd | 700 mm |
| Vikt | 0.353 kg |
| Bunt vikt | 2.120 kg |
| Kartong vikt | 13.200 kg |
| Certifikat | EN ISO 374-1:2016/A1:2018 Type B |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 808,00 kr
Från 189,00 kr
Från 558,00 kr
Från 41,60 kr
Från 170,00 kr
Från 129,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |