Högkvalitativ läderhandske med utmärkt komfort, flexibilitet och sömmar i Kevlar®. Lång manschett ger extra skydd mot stänk. Elastisk handled för bättre passform, ofodrad för extra känsla och precision.
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 165,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 7 - 11 |
| Längd | 310-350 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.126 kg |
| Bunt vikt | 1.540 kg |
| Kartong vikt | 8.630 kg |
| Certifikat | ANSI/ISEA 105-2016 Abrasion 3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 101,00 kr
Från 71,50 kr
Från 281,00 kr
Från 74,00 kr
Från 106,00 kr
Från 37,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |