En året-runt-handske med bra komfort och slitstyrka, som håller dina händer varma och hjälper dig att undvika smuts och skavsår på händerna. Lämplig för allroundarbete i torra och lätt kalla miljöer. Handsken är gjord av fint läder med syntetisk rygg och ett tunt fleecefoder som ger en bra passform och förbättrar ditt grepp.
| Antal | 6 |
|---|---|
| Pris/st | 94,50 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 7 - 11 |
| Längd | 225-255 mm |
| Förpackning | 6 st |
| Vikt | 0.083 kg |
| Bunt vikt | 0.498 kg |
| Kartong vikt | 5.658 kg |
| Certifikat | ANSI/ISEA 105-2016 Abrasion 3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 101,00 kr
Från 71,50 kr
Från 281,00 kr
Från 74,00 kr
Från 106,00 kr
Från 37,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |