Värmehandske, helfodrad, getnarv av högsta kvalitet, nötnarv, skärskyddsnivå B, KEVLAR® fiber, Cat. II, förstärkt pekfinger, vatten- och oljeavvisande, för allroundarbeten
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 310,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 12 | |
| 13 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | PK |
| Storlek | 6 - 13 |
| Längd | 250-290 mm |
| Förpackning | 1 st |
| Vikt | 0.166 kg |
| Bunt vikt | 0.984 kg |
| Kartong vikt | 9.884 kg |
| Certifikat | ANSI/ISEA 105-2016 Abrasion 4 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 101,00 kr
Från 71,50 kr
Från 281,00 kr
Från 74,00 kr
Från 106,00 kr
Från 37,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |