Läderhandske, varmfodrad, getnarv, nylon, fleece, Cat. II, förstärkt pekfinger, förstärkta fingrar och tumme, för precisionsarbeten
| Antal | 6 |
|---|---|
| Pris/st | 115,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 7 - 11 |
| Längd | 220-270 mm |
| Förpackning | 6 st |
| Vikt | 0.106 kg |
| Bunt vikt | 0.638 kg |
| Kartong vikt | 6.974 kg |
| Certifikat | EN 511:2006 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 101,00 kr
Från 71,50 kr
Från 281,00 kr
Från 74,00 kr
Från 106,00 kr
Från 37,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |