Läderhandske, varmfodrad, svinnarv, bomull, konstgjord päls, Cat. II, förstärkt pekfinger, förstärkta fingrar och tumme, för grövre arbeten
| Antal | 6 |
|---|---|
| Pris/st | 126,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 8 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 8 - 11 |
| Längd | 270-290 mm |
| Förpackning | 6 st |
| Vikt | 0.163 kg |
| Bunt vikt | 0.978 kg |
| Kartong vikt | 10.534 kg |
| Certifikat | ANSI/ISEA 105-2016 Abrasion 3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 660,00 kr
Från 281,00 kr
Från 660,00 kr
Från 71,50 kr
Från 189,00 kr
Från 103,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |