Läderhandske, helfodrad, nötnarv av högsta kvalitet, bomull, skärskyddsnivå C, KEVLAR® fiber, Cat. II, knogskydd, förstärkta fingertoppar, förstärkta sömmar, för allroundarbeten
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1558,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 8 - 11 |
| Längd | 285-335 mm |
| Förpackning | 1 st |
| Vikt | 0.239 kg |
| Bunt vikt | 1.434 kg |
| Kartong vikt | 15.077 kg |
| Certifikat | ANSI/ISEA 105-2016 Abrasion 3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 101,00 kr
Från 71,50 kr
Från 281,00 kr
Från 74,00 kr
Från 106,00 kr
Från 37,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |