Slitstark lädervante i getnarv, vinterfodrad med Thinsulate?. Fodret är sytt med individuella fingrar för bättre passform och komfort. Vattentät för torra och varma händer och en specialdesignad tumme som förbättrar rörligheten. En perfekt allroundhandske som kombinerar värme, grepp och slitstyrka.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 508,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 12 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 7 - 12 |
| Längd | 258-310 mm |
| Förpackning | 1 st |
| Vikt | 0.240 kg |
| Bunt vikt | 0.740 kg |
| Kartong vikt | 9.900 kg |
| Certifikat | ANSI/ISEA 105-2016 Abrasion 3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 660,00 kr
Från 281,00 kr
Från 660,00 kr
Från 71,50 kr
Från 189,00 kr
Från 103,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |