Mjuk och smidig 15 gg syntetisk handske, knogdoppad i nitrilskum och med nitrilnoppor i handflatan för bättre grepp. Perfekt för finmonteringsarbete, inspektionsarbete och andra lättare arbeten i torra och fuktiga miljöer. Mörkgrå och svart färg döljer smuts för ökad produktlivslängd. Oeko-Tex-certifierad.
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 51,50 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 7 - 11 |
| Längd | 220 -260 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.052 kg |
| Bunt vikt | 0.625 kg |
| Kartong vikt | 6.746 kg |
| Certifikat | UKCA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 38,70 kr
Från 67,50 kr
Från 20,00 kr
Från 59,00 kr
Från 69,00 kr
Från 81,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |