Smidig och mjuk stickad 15 gg syntetisk handske, handflate-doppad med nitrilskum. Touchscreen-funktion. Perfekt för precisions-, finmonterings- och inspektionsarbete samt andra lättare arbeten i torra och fuktiga miljöer. Tål kontaktvärme upp till 100°. Hudvänlig med Derma-test och Oeko-Tex certifikat.
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 45,60 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 5 | |
| 6 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | PK |
| Storlek | 5 - 11 |
| Längd | 220-260 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.050 kg |
| Bunt vikt | 0.576 kg |
| Kartong vikt | 6.500 kg |
| Certifikat | ANSI/ISEA 105-2016 Abrasion 4 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 67,50 kr
Från 80,50 kr
Från 37,50 kr
Från 59,00 kr
Från 69,00 kr
Från 192,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |