Tunn 18 gg stickad skärskyddshandske (D) med stor smidighet för precisionsarbete. Touchscreen-funktion så att du kan använda din smartphone med handskarna på. Handrygg som andas för extra komfort och högt skärskydd tack vare CRF®-teknologi i kombination med rostfritt fibergarn. Förstärkt tumgrepp för förbättrad livslängd. Handflatedoppning i PU med slät finish ger ett bra grepp på torra till lätt fuktiga ytor.
| Antal | 6 |
|---|---|
| Pris/st | 167,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 12 | |
| 5 | |
| 6 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 5 - 12 |
| Längd | 215-280 mm |
| Förpackning | 6 st |
| Vikt | 0.059 kg |
| Bunt vikt | 0.348 kg |
| Kartong vikt | 3.600 kg |
| Certifikat | Oeko-Tex® Standard 100 (SE 14-214) |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 67,50 kr
Från 80,50 kr
Från 37,50 kr
Från 59,00 kr
Från 69,00 kr
Från 192,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |