Mjuk och bekväm skärskyddshandske (C) med CRF Omni-teknologi som gör att du kan behålla din flexibilitet. 15 gg stickning med PU-doppning i handflatan och extra förstärkning mellan tumme och pekfinger. Slitstark, extra flexibel och extra bekväm med högt motstånd mot nötning. Bra grepp och bra fingertoppskänslighet.
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 150,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 12 | |
| 6 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 6 - 12 |
| Längd | 220-270 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.061 kg |
| Bunt vikt | 0.763 kg |
| Kartong vikt | 8.600 kg |
| Certifikat | TP TC 019:2011 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 38,70 kr
Från 67,50 kr
Från 20,00 kr
Från 59,00 kr
Från 69,00 kr
Från 81,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |