En mycket tunn och flexibel Cut C-handske för precisionsarbete. Med TEGERA® CRF®-teknologi ger den pålitligt skärskydd tillsammans med bra fingertoppskänsla. Den PU-doppade handflatan ger bra grepp vid hantering av små delar och skarpa kanter. Touchfunktion i fingertopparna gör att du kan använda skärmar utan att ta av handsken.
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 118,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 12 | |
| 5 | |
| 6 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 5 - 12 |
| Längd | 205-260 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.044 kg |
| Bunt vikt | 0.550 kg |
| Kartong vikt | 6.200 kg |
| Certifikat | TP TC 019:2011 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 38,70 kr
Från 67,50 kr
Från 20,00 kr
Från 59,00 kr
Från 69,00 kr
Från 81,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |