Mjuk och slitstark handske i syntetläder. Förstärkt och kromfri. Ovanhand av polyester för bättre andningsförmåga. Resår för bättre passform. Perfekt för lättare arbeten i torra miljöer.
| Antal | 6 |
|---|---|
| Pris/st | 43,90 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 6 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 6 - 11 |
| Längd | 220-260 mm |
| Förpackning | 6 st |
| Vikt | 0.045 kg |
| Bunt vikt | 0.270 kg |
| Kartong vikt | 3.070 kg |
| Certifikat | ANSI/ISEA 105-2016 Abrasion 3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 54,00 kr
Från 251,00 kr
Från 125,00 kr
Från 221,00 kr
Från 293,00 kr
Från 405,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |