Med extra skydd över knogarna och förstärkningar i handflatorna och vid fingrarna, blir det lättare att undvika blåsor och skavsår vid allmänt montagearbete och allroundarbete. Handsken är gjord av syntetiskt läder vilket gör den flexibel och hjälper till att förbättra ditt grepp. Den har en bra passform och smidighet.
| Antal | 6 |
|---|---|
| Pris/st | 145,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 12 | |
| 6 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 6 - 12 |
| Längd | 210-250 mm |
| Förpackning | 6 st |
| Vikt | 0.105 kg |
| Bunt vikt | 0.632 kg |
| Kartong vikt | 6.916 kg |
| Certifikat | TP TC 019:2011 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 99,00 kr
Från 405,00 kr
Från 251,00 kr
Från 198,00 kr
Från 125,00 kr
Från 418,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |