Mjuk och varm textilhandske som andas, med ftalatfria svarta vinylprickar. Tillverkad av 7 gg stickad akryl, utan sömmar. Bekväm året-runt-handske med bra grepp, lämplig för mångsidigt arbete i torra och svala utrymmen.
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 22,80 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 8 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 8 - 10 |
| Längd | 240-260 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.069 kg |
| Bunt vikt | 0.829 kg |
| Kartong vikt | 8.790 kg |
| Certifikat | UKCA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 113,00 kr
Från 16,00 kr
Från 17,30 kr
Från 24,70 kr
Från 22,50 kr
Från 21,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |