Mjuk ofodrad textilhandske för allroundarbete. Tillverkad av jerseybomull. Bra skydd vid till exempel målning, lagerarbete, trädgårdsarbete, städning och servicearbete. Stickad mudd och kedjestickning för god komfort.
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 23,90 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 8 |
| Information | Cat. I |
| Ursprungsland | PK |
| Storlek | 8 - 10 |
| Längd | 225-275 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.074 kg |
| Bunt vikt | 0.889 kg |
| Kartong vikt | 9.374 kg |
| Certifikat | EN ISO 21420:2020 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 113,00 kr
Från 16,00 kr
Från 17,30 kr
Från 24,70 kr
Från 22,50 kr
Från 21,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |