Textilhandske, polybomull, ftalatfria PVC (Vinyl)-prickar, noppor, Cat. I, för monteringsarbeten
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 24,70 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 6 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. I |
| Ursprungsland | PK |
| Storlek | 6 - 11 |
| Längd | 220-270 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.034 kg |
| Bunt vikt | 0.412 kg |
| Kartong vikt | 10.872 kg |
| Certifikat | EN ISO 21420:2020 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 113,00 kr
Från 16,00 kr
Från 17,30 kr
Från 22,50 kr
Från 21,20 kr
Från 165,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |