En mjuk och flexibel skärskyddshandske med CRF®-teknik och skärskyddsnivå C. Utan doppning för bra fingertoppskänsla. Färg med hög synlighet. Lämplig för allroundarbete såsom montering, plåtarbete och verkstadsarbete i torra miljöer.
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 211,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 10 | |
| 11 | |
| 5 | |
| 6 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 5 - 11 |
| Längd | 220-270 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.058 kg |
| Bunt vikt | 0.700 kg |
| Kartong vikt | 7.550 kg |
| Certifikat | UKCA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 113,00 kr
Från 16,00 kr
Från 17,30 kr
Från 24,70 kr
Från 22,50 kr
Från 21,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |