Praktiskt skohorn i längre modell för att enkelt ta på dina JALAS®.
| Information | JALAS® |
| Ursprungsland | SE |
| Förpackning | 1 st |
| Vikt | 0.000 kg |
| Bunt vikt | 0.758 kg |
| Kartong vikt | 15.500 kg |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 102,00 kr
Från 399,00 kr
Från 159,00 kr
Från 98,00 kr
Från 250,00 kr
Från 92,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |