Bordsflagga med tryck på två sidor i egen design. Vill ni ha nationsflaggor finns de flesta länder färdiga.
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 210,00 | 190,00 | 168,00 | 148,00 |
Vit (02)
Metallfot till våra standarstänger. Vi har även marmorfötter.
Stång till standar och bordsflaggor (45 cm). Silver metallic , flaggstång till bordsflagga.
En snygg presentask för bordsstandar. Passar stång 45 cm. Ger produkten en mer exklusiv känsla, och höjer det uppsattade värdet, samtidigt som både flagga, stång och fot kommer tillsammans.
vi erbjuder som tjänst att packa standar, stång och fot i ask. Detta är tillägg för packning.
| Material | Polyester, metall |
| Höjd | 160 mm |
| Bredd | 240 mm |
| Storlek | 240 mmx160 mm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 181,00 kr
Från 148,00 kr
Från 158,00 kr
Från 165,00 kr
Från 185,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |