Mjukt armband i 100 % silikon. Valfri bottenfärg med tryckt logo.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 20,10 | 9,98 | 8,80 | 8,08 | 7,34 |
Neutral (00)
| Variant | Antal |
|---|---|
| 12 mm | |
| 25 mm |
Sprängring 25 mm i diameter.
Klämmer ihop band innan krok/hake istället för söm.
En flerfärgad botten i odefinierat mönster
Lyser i mörkret när du kommer in i mörkt rum
| Material | 100 % silikon |
| Höjd | 2 mm |
| Bredd | 12 mm |
| Längd | 202 mm |
| Storlek | 12 mmx2 mmx202 mm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,18 kr
Från 5,04 kr
Från 3,45 kr
Från 1,58 kr
Från 8,32 kr
Från 6,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |