Svängt banner stand. Storlek 91x228 cm. Tyget träs över aluminiumramen och stängs med ett blixtlås.Vikt endast 4,5 kg. Levereras i en svart nylonväska.
| Antal | 1 | 10 | 25 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 4652,00 | 4403,00 | 4278,00 |
Vit (02)
LED-lampa för Tygväggar ger effekt på din utställning.
| Material | Strechpolyester och aluminium ram |
| Höjd | 228 cm |
| Bredd | 91 cm |
| Storlek | 91 cmx228 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 9/9 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 78 cmx33 cmx21 cm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Ex.works Halmstad |
| Certifikat | DIN 4102-1 class B1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1440,00 kr
Från 982,00 kr
Från 2294,00 kr
Från 996,00 kr
Från 3290,00 kr
Från 894,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |