AS-färgad transparent burk med 12 g läppbalsam. Läppbalsamet matchar färgen och finns i fyra smaker: vanilj (21), jordgubb (08), apelsin (07) och blåbär (24).
Orange (07)
| Material | AS |
| Höjd | 3,4 cm |
| Bredd | 4 cm |
| Längd | 4 cm |
| Storlek | 4 cmx3,4 cmx4 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 26.7/11.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/400 |
| Kartongstorlek | 32 cmx32 cmx37,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134936607 | 19918 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 6,28 kr
Från 8,80 kr
Från 5,74 kr
Från 36,30 kr
Från 13,45 kr
Från 15,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |