Hög kvalitet och vackert tillverkat manikyrset av bambu med en nagelbandsklippare (10,3 x 4,3 x 1 cm), öronpetare (8 cm), nagelklippare för finger- och tånaglar (8 x 1,5 x 1,5 cm), pincett (8,5 x 0,7 cm), och en sax (9,5 x 4,2 cm). Den använda bambun kommer från och produceras enligt hållbara standarder.
1,81 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtryck | 1,81 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Bambu (trä), Rostfritt stål |
| Storlek | 20 x 3,1 x 13 cm |
| Förpackning | 10st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 15x22x39cm |
| GTIN / EAN | 8713159566885 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 834 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 52,00 kr
Från kr
Från 52,00 kr