Kyparkniv i rostfritt stål, inklusive korköppnare, korkskruv och folieskärare.
Silver (32)
| Material | rostfritt stål 420 |
| Höjd | 1,1 cm |
| Bredd | 3 cm |
| Längd | 11 cm |
| Storlek | 3 cmx1,1 cmx11 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 47/13.16 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 60/240 |
| Kartongstorlek | 18 cmx25,5 cmx41 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, SVHC\'s, LFGB |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI874032 | 19481 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,20 kr
Från 17,00 kr
Från 20,50 kr
Från 3,16 kr
Från 13,00 kr
Från 27,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |