Denna kyparkorkskruv är en klassisk korkskruv med folieskärare, tvåstegsöppnare och flasköppnare. Levereras i presentförpackning.
• Lätt att använda
• Tvåstegskonstruktion
0.41 KG
| Antal | 1 | 500 | 2500 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 19,00 | 18,00 | 17,00 |
Svart
| Storlek | 12 x 1.3 x 1.1 cm |
| Vikt | 53g |
| Tryckyta | 50 x 5 mm |
| Material | Rostfritt stål,Kolstål |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 12340 |
| Nästa Leverans : 2026-04-23 | 1 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,20 kr
Från 20,50 kr
Från 3,16 kr
Från 13,00 kr
Från 27,50 kr
Från 267,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |