Servitriskniv i rostfritt stål med en färgad kropp och en folieskärare och flasköppnare.
| Antal | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 49,15 | 47,00 | 44,90 | 42,90 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål |
| Storlek | 10,7 x 3 cmcm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6.65kg |
| Förpackning | 18x25x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159555605 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3303 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,20 kr
Från 17,00 kr
Från 20,50 kr
Från 3,16 kr
Från 13,00 kr
Från 27,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |