Flasköppnare tillverkad av halm för att öppna flaskor med öl, läskedrycker, osv. Halmen är stjälken som blir över efter att vetet har skördas, vilket minskar mängden plast som används.
0,13 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 28 |
| CO2-avtryck | 0,13 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål, Vetehalm |
| Storlek | 10,4 x 0,4 x 4,9 cm |
| Förpackning | 600st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 23x30x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159566069 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3135 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,20 kr
Från kr
Från 17,00 kr
Från kr
Från 3,16 kr
Från 267,00 kr