Vattenpass tillverkat av bambu med en praktisk inbyggd flasköppnare. Detta användbara multifunktionella verktyg är den perfekta presenten till alla gör-det-själv-entusiaster och hantverkare.
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 45,65 | 43,55 | 41,55 | 39,60 |
Natur
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Bambu (trä), Rostfritt stål |
| Storlek | 6 x 1,5 x 8 cmcm |
| Förpackning | 200st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12.35kg |
| Förpackning | 35x22x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159665731 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 8598 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,20 kr
Från 17,00 kr
Från 20,50 kr
Från 3,16 kr
Från 13,00 kr
Från 10,35 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |