Få modern belysning till alla utrymmen med den eleganta bordslampan Aludra. Lampan har tre ljuslägen: vitt, varmt och en kombination av båda, för att passa varje humör eller uppgift. Ljusstyrkan justeras enkelt med en enkel beröring, medan det inbyggda uppladdningsbara batteriet på 1 200 mAh ger True Wireless-bekvämlighet. Levereras med en 30 cm Typ-C-laddningssladd.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 113,00 | 110,00 | 108,00 | 106,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Diameter | 9g |
| Storlek | 20 x Ø 9 cmcm |
| Förpackning | 20st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 39x49x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159743040 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1784 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 170,00 kr
Från 289,00 kr
Från 200,00 kr
Från 227,00 kr
Från 401,00 kr
Från 369,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |