Salladsbestick i typisk franskinspirerad bistrostil av hög kvalitet. Handtag av svart pakkaträ och blad i rostfritt högkvalitativt stål. Förpackas i en exklusiv presentkartong.
2.16 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 179,00 | 174,00 | 169,00 | 164,00 | 161,00 | 158,00 |
Stål
| Storlek | 25.7 x 5 x 0.5 cm |
| Vikt | 181.8g |
| Tryckyta | 40 x 5 mm |
| Material | Rostfritt stål,Trä |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 395 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 15,40 kr
Från 31,90 kr
Från 245,00 kr
Från 169,00 kr
Från 189,00 kr
Från 249,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |