Förkläde i bomull, 145 g/m².
Khaki (13)
| Material | Bomull 145g/m2 |
| Höjd | 0,1 cm |
| Bredd | 57 cm |
| Längd | 88,5 cm |
| Storlek | 57 cmx0,1 cmx88,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 93/18.4 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 35 cmx60 cmx23 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Lead, Extractable Heavy Metals, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI619813 | 93 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 219,00 kr
Från 141,00 kr
Från 48,00 kr
Från 209,00 kr
Från 73,00 kr
Från 239,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |