Förkläde tillverkat av 100 % återvunnet material från klädindustrin i Bangladesh. Den är vävd på en traditionell handvävstol och stöder kvinnligt entreprenörskap, vilket gör den till en idealisk social gåva som bidrar till både ett hållbart och socialt ansvarsfullt ändamål. Levereras i en presentförpackning. Sammansättning: 70 % återvunnen bomull, 25 % återvunnen polyester, 5 % andra återvunna fibrer.
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 340,00 | 333,00 | 326,00 | 319,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | NEDERLÄNDERNA |
| Material | Återvunnen bomull |
| Storlek | 150 x 0,3 x 130 cmcm |
| Förpackning | 26st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9.5kg |
| Förpackning | 39x60x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159743132 |
| GPSR-Information | P.O Box 109 9670 AC Winschoten The Netherlands hello@originalhome.nl www.originalhome.nl |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 220 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 219,00 kr
Från 141,00 kr
Från 48,00 kr
Från 209,00 kr
Från 239,00 kr
Från 73,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |