Grytvante för högerhänta med silikongrepp och diamantmönster på andra sidan. Vantens öppning är 14 cm.
0,61 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| CO2-avtryck | 0,61 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Bomull |
| Storlek | 30 x 1,7 x 18,8 cm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 31x50x50cm |
| GTIN / EAN | 8713159179191 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 20058 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 119,00 kr
Från kr
Från 84,50 kr
Från 37,05 kr