Kockkniv tillverkad av stål. Kockkniven är otroligt mångsidig och kan användas till att hacka, skiva, och tärna. Det stora bladet möjliggör effektiv skärning. Storlek: 33 cm (blad 21 cm). Tillverkad av högkvalitativt 5Cr15Mov rostfritt stål som har en bra hållbarhet och prestanda. Det vackra pakkawood-handtaget ger ett bekvämt och säkert grepp, medan den fantastiska balansen i bladet säkerställer användarvänlighet. Handdisk rekommenderas för att säkerställa en lång livslängd.
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
1.71 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 302,00 | 294,00 | 286,00 | 278,00 | 272,00 | 267,00 |
Stål
| Storlek | 33 x 4.7 x 2 cm |
| Vikt | 192g |
| Tryckyta | 60 x 10 mm |
| Material | Rostfritt stål,Trä |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Certifikat för Recycled Claim Standard |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1943 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 548,00 kr
Från 379,00 kr
Från 200,00 kr
Från 240,00 kr
Från 245,00 kr
Från 169,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |