4-delat knivset i typisk skandinavisk design tillverkat av högkvalitativt rostfritt stål och askträ. Den eleganta och minimalistiska skandinaviska designen gör inte bara dessa knivar härliga att använda, utan också till ett snyggt tillskott i alla kök. Setet kommer i en presentförpackning och på insidan av locket på lådan har vi tryckt med rekommendationer för fisk, kött och fågel.
1.43 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 191,00 | 186,00 | 181,00 | 176,00 | 172,00 | 169,00 |
Stål
| Storlek | 22 x 1.5 x 1.5 cm |
| Vikt | 136g |
| Tryckyta | 40 x 3 mm |
| Material | Rostfritt stål,Trä |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1197 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 15,40 kr
Från 548,00 kr
Från 379,00 kr
Från 200,00 kr
Från 240,00 kr
Från 31,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |