Träslev
Brun (11)
| Material | trä |
| Höjd | 0,9 cm |
| Bredd | 4,1 cm |
| Längd | 30,2 cm |
| Storlek | 4,1 cmx0,9 cmx30,2 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 27/14.3 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 32 cmx35 cmx59 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | SVHC\'s, Formaldehyde, PCP, LFGB, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97071611 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 98,00 kr
Från 7,48 kr
Från 22,00 kr
Från 267,00 kr
Från 178,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |