Högkvalitativ mattermos i 18/8 stål, vakuumisolering. Den medföljande träskeden förvaras i ett band som sitter runt termosen. Den stora öppningen gör det enkelt att fylla på, rengöra och att äta direkt ur termosen.
• Vakuummugg
• Volym 500ml
3.77 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 270,00 | 263,00 | 256,00 | 249,00 | 244,00 | 239,00 |
Stål
| Storlek | 15 x ø 8.6 cm |
| Vikt | 387g |
| Tryckyta | 55 x 55 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4351 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 181,00 kr
Från 108,00 kr
Från 227,00 kr
Från 179,00 kr
Från 159,00 kr
Från 130,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |