Lunchlåda av rostfritt stål (s/s304), rymmer 750 ml och stängs med ett spänne. Individuellt förpackad i brun kartong.
Silver (32)
| Material | Silikon, rostfritt stål |
| Höjd | 5,9 cm |
| Bredd | 11,9 cm |
| Längd | 17 cm |
| Storlek | 11,9 cmx5,9 cmx17 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 255/10 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 27 cmx55 cmx35 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Phthalates, Lead, SVHC\'s, LFGB, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96619832 | 8529 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 181,00 kr
Från 239,00 kr
Från 108,00 kr
Från 227,00 kr
Från 179,00 kr
Från 159,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |