En rejäl korg av handflätad pil tillverkad i Europa av skickliga hantverkare, har ett lager av klarlack för att klara fuktighet bättre.
Naturell (311)
| Material | Pil |
| Höjd | 24/37 cm |
| Bredd | 42 cm |
| Längd | 34 cm |
| Storlek | 42 cmx24/37 cmx34 cm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Leveranstid | Ca 2 månader |
| Ursprungsland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 253,00 kr
Från 677,00 kr
Från 199,00 kr
Från 196,00 kr
Från 97,00 kr
Från 106,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |