En praktisk och snygg korg för servering eller förvaring av bröd. Ger en varm och rustik touch till alla kök och bord. Lätt och enkel att rengöra.
0,20 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtryck | 0,20 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Bomull, Kork |
| Storlek | 15,5 x 15 cm |
| Förpackning | 300st |
| Bruttovikt | 16kg |
| Vikt | 15,2kg |
| Förpackning | 50x58x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159741022 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 8269 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 253,00 kr
Från 677,00 kr
Från 199,00 kr
Från 97,00 kr
Från 196,00 kr
Från 106,00 kr