Skärbräda i akaciaträ. Knivslip på sidan. Individuellt förpackad i brun kartong.
Brun (11)
| Material | ABS, rostfritt stål, Acacia-trä |
| Höjd | 1,5 cm |
| Bredd | 17,5 cm |
| Längd | 24,5 cm |
| Storlek | 17,5 cmx1,5 cmx24,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 383/9 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 26 cmx37 cmx19 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109759011 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 299,00 kr
Från 334,00 kr
Från 185,00 kr
Från 229,00 kr
Från 189,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |