Ljus med vaniljdoft i en metallburk med metalllock. Innehåller 40 gram vax. Brinntid ca 10 timmar. Individuellt förpackad i en brun kartong.
Svart (01)
| Material | Tenn |
| Höjd | 4 cm |
| Bredd | 5,5 cm |
| Längd | 5,5 cm |
| Storlek | 5,5 cmx4 cmx5,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 69.7/17.2 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 32 cmx31 cmx42 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117261101 | 22125 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 20,70 kr
Från 106,00 kr
Från 80,00 kr
Från 133,00 kr
Från 104,00 kr
Från 64,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |