Om du letar efter en diskret och unik reklampresent till din kund, kommer Sensitive-lyktan att vara ett utmärkt val. Dess subtila form och harmoniska väggar kommer att vara den perfekta bakgrunden för att överföra varumärkets idé. Den har en värmeljusinsats i sojavax som är naturlig och säker och inte avger skadliga ämnen vid förbränning.
Candlesphere
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 78,00 | 62,50 | 46,30 | 44,75 | 36,50 | 34,55 | 32,70 | 31,00 | 30,50 |
Transparent (990)
Klassisk presentask som finns i många olika färger.
Presentask med öppning, som visar trycket på muggen från drickarens sida.
| Material | Glas |
| Höjd | 75 mm |
| Bredd | 79 mm |
| Diameter | 79 mm |
| Kapacitet | 260 ml |
| Storlek | 79 mmx75 mm |
| Kartongstorlek | 32,5 cmx45,8 cmx29,8 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 259,00 kr
Från 23,50 kr
Från 28,90 kr
Från 16,70 kr
Från 72,50 kr
Från 52,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |