Luftfuktare som sprider aromer för hemmet, arbetet eller för motion. Timer med 1/3/6-timmarsalternativ. LED-nattlampa ingår. Med kabel. Befuktar stora rum. AC 100240 V DC 24 V/0,5 A.
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 492,00 | 470,00 | 461,00 | 440,00 |
Trä
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 50% Plast och 50% Metal |
| Storlek | 15 x 16,6 x 16,5 cmcm |
| Förpackning | 18st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9.5kg |
| Förpackning | 36x53x50cm |
| GTIN / EAN | 8713159594246 |
| GPSR-Information | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 297,00 kr
Från 366,00 kr
Från 407,00 kr
Från 660,00 kr
Från 103,00 kr
Från 174,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |