Burk / flask -kylare i neopren. Denna version har platt botten, finns i många färger.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 68,50 | 53,00 | 43,50 | 38,75 | 35,45 |
Svart (01)
| Material | Neopren |
| Höjd | 105 mm |
| Bredd | ø 63 mm |
| Längd | 5 mm |
| Storlek | ø 63 mmx105 mmx5 mm |
| Leveranstid | Ca 4-5 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | REACH |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5800,00 kr
Från 17,25 kr
Från 21,95 kr
Från 808,00 kr
Från 138,00 kr
Från 40,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |